Nie ma nic ważniejszego niż dobry i spokojny sen. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe materace bonelowe, które bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania.

Nasze materace bonelowe wyróżniają się wysoką jakością materiałów, dzięki doskonałej sprężystości, która dostosowuje się do każdej sylwetki.

Oferujemy wsparcie dla Twojego ciała i zapewniamy wyjątkowy komfort spania, co więcej w naszym asortymencie znajdziesz różnorodność warstw materacy dostosowanych do niskiej ceny.

W naszej ofercie szczególnie polecamy materace bonelowe, które świetnie się sprawdza dla Twoich gości, które zapewnią ciepło oraz wygodę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt.

Nowoczesne materace wykonuje się w unikalnej technologii i oferują jedyny wysoko elastyczny komfort oraz są doskonale wentylowane. W porównaniu do zwykłych materacy są bardziej dynamiczne, bardziej odporne i bardziej higieniczny. To niewątpliwie najlepsze materace z pamięcią kształtu.

Materace bonelowe zapewniają naszemu kręgosłupowi odpoczynek, na który zasługuje!

materace boneloweMaterace bonelowe, znane także jako sprężynkowe posiadają wiele zalet. Są jednymi z najstarszych konstrukcji, a mimo to nada cieszą się powodzeniem. Ich nazwa pochodzi od sprężyn bonelowych. Charakteryzują się one szczególną konstrukcją – mają kształt klepsydry, obustronnie zwężającej się ku środkowi. Sprężyny umieszczone w materacu u góry i u dołu przymocowane są do specjalnej bazy z mocniejszego i sztywniejszego drutu.  Jedną z największych zalet materace bonelowe jest ich konkurencyjna cena. Wiele osób twierdzi także, że jest to jeden z najwygodniejszych model, ponieważ bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała.

Materace bonelowe są wykonane z materiału z pamięcią kształtu o doskonale otwartych komórkach i strukturze z mikroperforacją. Ten podwójny system wentylacji pozwala materacom pozostać doskonale przepuszczalnym, nawet pod naciskiem ciała. Obieg powietrza w rdzeniu materaca znacznie ogranicza wahania komfortu związane ze zmianami temperatury. Dzięki zdejmowanemu pokryciu materace bonelowe zapewniają higieniczny i doskonały komfort przez cały rok.

Sekretem dlaczego materace bonelowe są tak wygodne, są sprężyny wykonane z wysokiej jakości stali. Sprężyny są odpowiednio przełożone materiałami, tkaninami i piankami poliuretanowymi. To dzięki tym specjalnym sprężynom będziemy wstawać każdego ranka pełni energii i wypoczęci.

Wybór odpowiedniego materaca wpływa na jakość naszego snu oraz zdrowie naszego kręgosłupa oraz odpowiednie samopoczucie. Śpiąc codziennie na źle dobranym materacu będziemy niewyspani i będziemy czuć ból pleców. Materace bonelowe to są stworzone na podstawie nowoczesnej technologii i zapewnią nam zdrowy, regenerujący sen. Co sprawia, że te produkty wpływają na jakość naszego snu? Materace te posiadają tak zwane sprężyny bonelowe, które są łączone szeregowo i pod wpływem nacisku ugina się większa powierzchnia niż w przypadku klasycznych materacy kieszeniowych. Kiedy śpimy na materacu bonelowym ciężar naszego ciała jest rozkładany równomiernie na sprężyny, dzięki czemu żadna ze sprężyn nie zostanie przeciążona. Wykonane w ten sposób materace sprawiają, że ich wkłady są najbardziej trwałe i najmniej zawodne ze wszystkich innych typów materacy. Materace bonelowe mają również działanie progresywnie. Zapobiega to zbyt mocnemu zapadaniu w powierzchnię materaca przez to że im większy ciężar na nie oddziałuje tym mocniej przeciwdziałają siłowi nacisku.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas materace bonelowe.

Nasz organizm regeneruje się podczas snu, dlatego tak ważna jest jakość naszego spania oraz komfort. Od czego on zależy? Przede wszystkim od wygodnego materaca, który zapewni naszemu ciału odpowiednie podparcie. Ważna jest wielkość materaca, twardość oraz konstrukcja. Jakie są zalety materace bonelowe?

Wśród wielu zalet materace bonelowe wyróżnia się kilka z nich, które mogą mieć istotny wpływ na nasz wybór. Niska cena jest zaletą, która sprawi, że produkty dostępne są dla każdego niezależnie od zawartości kieszeni. Ten typ materaca jest bardzo sprężysty, a przy tym twardy. Z tych względów materace bonelowe idealnie nadają się dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. Kolejną zaletą, która będzie miała znaczący wpływ na nasz komfort spania jest to, że materace bonelowe charakteryzują się niską skłonnością do powstawiania odkształceń. Jest to opcja korzystna zarówno ze względów ekonomicznych, jak i zdrowotnych.

Materace bonelowe czy kieszeniowe?

materace boneloweAby dokonać wyboru pomiędzy materace bonelowe i materace kieszeniowe trzeba wiedzieć czym charakteryzują się oba modele. Materace kieszeniowe skonstruowane są z tradycyjnych sprężyn umieszczonych w kieszeniach wykonanych z tkaniny. Sprężyny w takim materacu pracują niezależnie od siebie – nacisk na jedną ze sprężyn nie powoduje ugięcia drugiej. Ten produkt jest cichy i dopasowujący się do kształtu ciała. Materace bonelowe są z kolei skonstruowane z systemu pojedynczych sprężyn spiętych na całej długości spiralnym drutem. W takiej konstrukcji siła ciężaru jednej osoby przekłada się na całą powierzchnię materaca. Dzięki tym właściwościom materace bonelowe mogą służyć osobom o różnej masie ciała i różnych preferencjach dotyczących ułożenia podczas snu. Taki typ materacy idealnie nadaje się do sypialni nie tylko w domu, ale także w różnego rodzaju hotelach i pensjonatach za względu na korzystną cenę.

Materace bonelowe są produktem znanym od dawna. Składają się ze sprężyn połączonych wzajemnie ze sobą. Sprężyny bonelowe wykonane są z wysokogatunkowego drutu, dodatkowo są obłożone obustronnie specjalistyczną przekładką tapicerską oraz pianką poliuretanową. Mogą być twarde lub miękkie, w zależności od rodzaju warstwy ochronnej (kokos bądź pianka i filc). Solidne pokrowce wykonane z twardego materiału obiciowego sprawiają, że materace bonelowe są bardziej trwałe. Wzmacniają one konstrukcję materaca i pozwalają na zachowanie jego kształtu. Materace bonelowe produkowane przez naszą firmę polecamy w szczególności hotelom, pensjonatom oraz domom letniskowym. Tego typu materace należą do grupy najczęściej wybieranych rozwiązań. Klienci doceniają ich różnorodność. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas idealne dla siebie rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych materacy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty materace bonelowe, dostępnej w naszym sklepie internetowym!

Zasadnicza różnica pomiędzy materace bonelowe, a kieszeniowe zachodzi w budowie i rozmieszczeniu sprężyn obu produktów. W wypełnieniu proponowanych przez nas materace bonelowe mają one kształt klepsydry i połączone są ze sobą za pomocą sztywnego drutu. W takich mechanizmie nacisk położony jest w jednej części materaca, będzie on odczuwalny na całej jego powierzchni równomiernie. Typ kieszeniowy, z kolei, działa inaczej. Poszczególne sprężyny umieszczono w materiałowych woreczkach, które zostały zespolone. Pozwala to na niezależną prace każdego elementu konstrukcji. Zarówno materace bonelowe, jak i kieszeniowe będą dobrym wyborem, gdyż ich budowa sprzyja regeneracji mięśni i sprzyjać będzie osobom cierpiącym na reumatyzm oraz problemy z kręgosłupem.

Materace bonelowe są starszą odmianą materacy sprężynowych. Możemy w nim znaleźć sprężyny o kształcie klepsydry, które są przyłączone do specjalnej podstawy z drutu. Zarówno od góry, jak i od dołu. Materace bonelowe zachowują swój kształt, a także odpowiednią elastyczność. Tworzą one zwartą konstrukcję. Materace bonelowe cieszą się dobrymi opiniami i dużą popularnością. Są wytrzymałe i mają solidne wykonanie. Często wzbogacone są pianką poliuretanową, która chroni nasz materac przed odkształceniem.

Zachęcamy do zakupu materace bonelowe.

Serdecznie polecamy nasze produkty. Poczuj prawdziwy komfort podczas snu czy krótkiego relaksu na swoim łóżku. Materace bonelowe z pewnością Ci go zapewnią. Nie będziesz już budzić się niewyspany i  obolały, a Twój dzień dzięki temu będzie jeszcze lepszy!

Dlaczego warto zainwestować w materace bonelowe?

Materace bonelowe to jeden ze szczególnych rodzajów materacy sprężynowych. Jego nazwa bierze się z wkłady, którego używa się do wypełnienia, czyli sprężyn zwanych “bonelami”. Wielogatunkowego druty użyte w materace bonelowe mają znaczny wpływ na trwałość i wygodę materaca. Materace bonelowe posiadają wiele zalet. Główną z nich jest trwałość i skonomiczność. Zakup takiego modelu nie „uszczupli” znacząco naszego portfela, ale będzie on sprawować się dobrze i długo. Materace bonelowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto poszukuje dla siebie odpowiednio dobranego materaca. Jest to doskonałe produkt za przystępną cenę.

Materace bonelowe to ciekawa alternatywa dla innych rozwiązań. Są wygodne, stosunkowo korzystne cenowo i zapewniają nam odpowiedni komfort. Warto zastanowić się nad alternatywą jaką są materace bonelowe.

Zapraszamy!

materace bonelowe