SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni, służy ono nie tylko do dekoracji, ale dba o odpoczynek i komfort snu regenerując organizm. Odpowiednie dobrane łóżko oraz materac mają pozytywny wpływ na zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Nowoczesne łóżka z naszej kolekcji dzięki swojej formie nadadzą niepowtarzalny styl w państwa sypialni.

Witaj na naszej stronie mebli AIS MEBLE !

Jesteśmy polskim producentem szeroko pojętych mebli tapicerowanych, a naszą specjalnością są nowoczesne łóżka sypialniane. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy współczesnym zwiększeniu prędkości życia, często zapominamy o tym, że gdzieś pomiędzy wszystkimi aktywnościami, potrzebujemy czasu na prawidłową regenerację naszego organizmu.

Sen jest bardzo istotnych elementem naszego życia, dlatego warto we właściwy sposób zadbać o jego jakość. Łóżko tapicerowane do sypialni jest nie tylko funkcjonalnym elementem wystroju, lecz także centralnym punktem tego pomieszczenia, które skupia cały charakter przeznaczenie. Aby sen był wartościowy zapewniał rzeczywisty wypoczynek, nowoczesne łóżko do sypialni musi wyróżniać się dokładnym i solidnym wykonaniem, a także niestandardową konstrukcją umożliwiającą osiągnięcie maksymalnego komfortu podczas wypoczynku. Jako producent łóżek tapicerowanych do sypialni, od dwudziestu lat doskonalimy nasze umiejętności, co pozwala nam na stosowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań przynoszących Państwu satysfakcję zarówno z zakupu, jak z efektów użytkowania naszych produktów. Zawsze staramy się dostarczyć łóżko, które w jak największym stopniu spełni Państwa oczekiwania, dlatego chętnie kontaktujemy się z zainteresowanymi i doradzamy w kwestii najlepszego łózka dla danej osoby.

Jednak tapicerowane łóżka do sypialni to nie jedyna działalność naszej firmy. Podchodzimy do zagadnienia wyposażenia sypialni kompleksowo poprzez wzbogacenie naszej oferty o oryginalne meble, takie jak stoliki nocne, materace, czy inne niezbędne urządzenia tego pomieszczenia elementy. Wszechstronne zainteresowania oraz doświadczenie pozwala nam także na produkowanie oraz współpracę z firmami produkujące stoły, ławy, krzesła, prześcieradła i.t.p. Są to niezwykle istotne elementy każdej sypialni, zapewniającej jej naturalną funkcjonalność oraz odpowiedni wystrój. Aby jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę, przygotowaliśmy specjalne łózka dla dzieci, które są wykonywane z równą precyzją dokładnością, co modele dla dorosłych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami zamieszczonymi w naszej ofercie, zachęcamy do skontaktowania się z nami
w celu uzyskania dalszych informacji lub omówienia szczegółów zamówienia. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomożemy dobrać meble o najlepszych parametrach dla każdego klienta.

Serdecznie Zapraszamy

We are a manufacturer of modern bedroom beds and upholstered furniture. Models of furniture are reserved. Patent EU

Nasze meble można zobaczyć pod adresem 34-146 Stryszów 52, wcześniej prosimy o telefon w celu umówienia konkretnego dnia oraz godziny, telefon 600 335 659