Producent pościeli z satyny bawełnianej oferuje tkaninę pościelową, która cieszy się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Tego typu pościel jest bezpieczna dla zdrowia i funkcjonalna, ponieważ jest wykonana z materiału łączącego naturalność bawełny z eleganckim wyglądem satyny. Satyna i bawełna to dwie różne tkaniny, które klienci często mylą. Pościel z satyny to zimny, poliestrowy i śliski produkt. Zestaw oferowany prze producent pościeli z satyny bawełnianej jest w 100% naturalny. Produkt jest delikatny, gładki i znacznie mniej chłodny. Producent pościel z satyny bawełnianej jest materiałem o naturalnym składzie. Dodatkowe właściwości zapewniają nam specjalistyczne techniki produkcji. Bawełna jest najpierw barwiona, a następnie poddana procesowi merceryzacji (uszlachetniania), dzięki czemu zyskuje gładkość i połysk. Dodatkowo o tym, czy pościel będzie nazywana satyną bawełnianą decyduje wykorzystanie odpowiedniego splotu.

Pościel satyna bawełniana 140×200 cieszy się od wielu lat ogromną popularnością. Materiał łączy w sobie naturalność bawełny oraz efektowny wygląd. Pościel satyna bawełniana 140×200 wykonana z takiej tkaniny jest funkcjonalna i bezpieczna dla zdrowia dorosłych i dzieci. Pościel satyna bawełniana 140×200 tworzona jest z tkaniny o całkowicie naturalnym składzie. Bawełna poddawana jest barwieniu oraz procesowi uszlachetniania dzięki czemu zyskuje połysk i gładkość. Nasza pościel jest wytrzymała, przyjazna dla zdrowia, miła w dotyku, estetyczna i funkcjonalna. Pościel bawełniana ma wiele zalet. Jednym z najważniejszych walorów jest wysoka wytrzymałość materiału. Materiał nie przeciera się, nie drze, jest także odporny na rozciąganie.

Pościel z satyny bawełnianej 200×220 bazuje na włóknach bawełnianych, jednakże posiada inne właściwości niż czysta satyna. Satyna to inaczej tkanina, której jedna strona ma splot atłasowy – to właśnie z tego powodu satyna jest śliska i połyskująca. Jest wytrzymała, przepuszcza powietrze i utrzymuje ciepło. Jednocześnie satyna ma właściwości chłodzące, nie jest jednak lodowato zimna, jak się czasem sugeruje. Pościel z satyny bawełnianej 200×220 łączy w sobie najlepsze cechy satyny i bawełny. Tkanina doskonale utrzymuje ciepło nawet do tego stopnia, iż pościel tę można stosować podczas zimy. Ponadto pościel z satyny bawełnianej 200×220 jest całkowicie naturalna dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii. Umożliwia swobodną wymianę powietrza, dzięki czemu nasza skóra oddycha i nie poci się podczas snu.

Satyna bawełniana jest bardzo wytrzymała i może służyć nam przez wiele lat nie tracąc swoich pięknych kolorów. Tkanina jest niesamowicie wytrzymała w dotyku. To właśnie tego oczekujemy od wygodniej pościeli. Dzięki pościeli dostępnej w naszym sklepie możesz stworzyć sypialnię niemal w każdym stylu – od bardzo przytulnej po nowoczesną czy w stylu glamour, do którego mieniąca się satyna bawełniana będzie pasować idealnie